O společnosti Apuls | Apuls.cz

"Podnikáme srdcem"

Vize

Jsme zapáleni pro zdravý životní styl, fitness a wellness. Dodáváme fitness vybavení, posilovací stroje, doplňky stravy a wellness produkty, aby naši zákazníci mohli žít zdravým životním stylem.

Mít zdravé, šťastné a spokojené zákazníky je pro nás velmi důležité. Naši zákazníci jsou spokojeni, protože jsme jsme zaměření na cenově dostupné služby a čestné jednání. Naši prioritou jsou služby, protože žijeme pro naše zákazníky. Jsme cenově dostupní, protože nakupujeme ve velkém, což nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům nejlepší možné ceny na trhu. Jsme čestní, protože věříme, že poctivost vás dostane nejdále.

Je to opravdu docela jednoduchý vzorec, proto rádi tvrdě pracujeme a zvyšujeme svůj tep, aby naše srdce byla pro naše zákazníky.

Vaše tělo je úžasné! Jen přemýšlejte o tom, co vaše tělo dělá každý den. Umožňuje vám vstát z postele, chodit, běhat, jezdit na kole. To je důvod, proč můžete dělat všechny věci, které každý den děláte. Proto je tak důležité se o tělo starat - a to je právě oblast života, ve které bychom chtěli být vaším útočištěm.

 

Proč nakupovat od Apuls?

Existuje mnoho skvělých důvodů, proč nakupovat u nás, ale pokud bychom je měli všechny vyjmenovat, byla by to neuvěřitelně dlouhá stránka. Takže jsme to zúžili na 4 dobré důvody:

  1. Kvalitní výrobky za skvělé ceny
   Pokaždé, když začneme skladovat nový produkt, je to díky zdlouhavému a pečlivě promyšlenému procesu. Je pro nás zásadní, abychom skladovali produkty, které jsou jak vysoce kvalitní, tak cenově dostupné. Neustále se snažíme tyto dvě výhody vyvážit, abychom mohli našim zákazníkům poskytnout co nejlepší zážitek.


  2. Jsme čestní
   Poctivost a čisté svědomí jsou součástí naší DNA. Můžeme ručit za všechny naše produkty, které jsou pečlivě vybírány. To znamená, že máte vždy zaručenou vysokou kvalitu produktu, který vám poskytne skutečnou hodnotu za vaše peníze.

   Přes působivý počet pozitivních recenzí na Trustpilot a ohlasů zákazníků, stále oslavujeme pokaždé, když získáme nového spokojeného zákazníka. To je věc, která nás pohání vpřed, a důvod, proč jsme založili Apuls.

      

      

      


  3. Jsme flexibilní
   Milujeme to, co děláme, a těší nás každý uzavřený obchod s našimi zákazníky. Proto jsme také velmi flexibilní; pro nás je to všechno o tom mít šťastné a spokojené zákazníky.

   A protože jsme malá společnost, můžeme být obzvláště flexibilní, pokud jde o dopravu, platby a poradenství našim zákazníkům. Kontaktujte nás, pokud máte jakékoli konkrétní dotazy.

    

  4. Jsme zapáleni pro sport a cvičení
   Sport a cvičení nás vždy velmi zajímaly. Práce v této oblasti byla tedy jasnou volbou. Právě proto se zrodil Apuls.

   Když tedy nakupujete v Apuls, získáte nejen vynikající produkty za skvělé ceny, ale také osobní a nadšený přístup zákaznického servis. Našimi články se snažíme vést naše návštěvníky co nejlépe.

    

Věci, které neznáme

Nevíme všechno. Avšak jsme přesvědčeni, že našim zákazníkům poradíme s většinou věcí v našem oboru. Proto jsme spojili síly s velkým počtem odborníků na zdraví a výživu, fyzioterapeutů, trenérů a mnoha dalších, proto neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Děkujeme, že jste navštívili Apuls. My a náš úžasný tým se těšíme, že vám posloužíme a dodáme vysoce kvalitní produkty.