Doručení - Apuls.cz

Čas doručení

Vaše objednávka bude odeslána okamžitě a měla by dorazit za pouhých 2-5 dní. Ve zvláštních případech, kdy je dlouhá dodací lhůta, zřetelně označíme položku s delší dodací lhůtou, a to i v nákupním košíku, abychom se vyli nedorozumění.
Pokud dojde ke zpoždění, budeme vás okamžitě informovat.

Náklady na doručení se liší v závislosti na zvoleném způsobu doručení. Doručení do výdejních obchodů stojí jen 150,00 Kč.

 

Přepravní společnosti

Využíváme GLS, Schenker, DSV nebo Postnord podle toho, co nejlépe vyhovuje vaší dodávce. Jakmile je zboží odesláno, budete přesně informováni o tom, který dopravce vám zboží dodá.

 

Vrácení zboží

Pokud si to u Apuls rozmyslíte, mělo by to být snadné, pokud byste své koupě litovali. Proto vždy nabízíme politiku 365denního vrácení zboží a dopravu zdarma.

Jediné, co musíte udělat, je napsat e-mail na info@apuls.cz, a tam informujte, že chcete využít bezplatné vrácení. Pak vám náš zákaznický servis pomůže, aby to bylo co nejjednodušší.

Pamatujte, že zboží musíte vrátit ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi. To také znamená, že obal musí být neporušený a předmět musí být nepoužitý.