Komerční

Apuls má rozsáhlé zkušenosti s navrhováním a výstavbou fitness a cvičebních sálů všech velikostí. Dodáváme profesionální cvičební vybavení do komerčních posiloven, firem, hotelů, škol a institucí atd. Klademe velký důraz na profesionální a osobní poradenství a nabízíme řešení na míru podle potřeb a přání zákazníka. Jsme vždy připraveni vám pomoci - ať už se jedná o zcela novou posilovnu, nebo pokud je třeba stroje/zařízení jednoduše doplnit.

Komercni@apuls.cz

Přečtěte si více
Seřazeno podle:

Získávání impulsů

Apuls je dodavatelem fitness a cvičebního vybavení pro profesionální použití. U nás není žádný úkol příliš velký ani malý - ať už jste komerční tělocvična nebo malá firma, naši kompetentní poradci jsou vždy připraveni vám pomoci a poradit. Velký důraz klademe na osobní a profesionální poradenství, kde jsou potřeby a přání zákazníka vždy na prvním místě. Nedodáváme pouze tréninkové vybavení - dáváme si záležet na tom, abychom zákazníkovi nabídli nadstandardní zážitek. Pro nás je důležitý sparing a spolupráce a společně se zákazníkem je naším nejdůležitějším úkolem najít správné řešení.

Proč si vybrat Apuls jako partnera?

V Apulsu jsme s vámi po celou dobu procesu - od nápadu a myšlenky až po akci a realizaci. Díky našim rozsáhlým zkušenostem v oblasti fitness a cvičebního vybavení máme široké znalosti v oboru - ať už se jedná o novou komerční posilovnu, nebo chcete jen doplnit některé stroje/zařízení v místní posilovně, jsme vždy připraveni pomoci a poradit.

Cenová nabídka od společnosti Apuls je zcela nezávazná a bezplatná, a pokud si přejete návštěvu některého z našich kvalifikovaných poradců, samozřejmě ji také rádi provedeme - rovněž zcela nezávazně a bezplatně. Protože víme, že žádní dva zákazníci nejsou stejní a potřeba posilovny se může v závislosti na zákazníkovi velmi lišit. Ve spolupráci s klientem a za přispění našich nápadů a myšlenek se vždy snažíme dospět k přesnému řešení, které nejlépe vyhovuje potřebám a přáním klienta. Naším hlavním úkolem je vytvořit řešení šité na míru, které uživatelům zajistí co nejlepší zázemí pro školení.

Se společností Apuls máte jistotu, že máte partnera s rozsáhlými zkušenostmi s nákupem profesionálního tréninkového vybavení pro různé tělocvičny. Jsme vám vždy k dispozici - i když se jedná jen o dotaz týkající se jednoho stroje nebo potřebujete poradit v souvislosti s ním. Naše zkušenosti jsou rozsáhlé a dodáváme zařízení pro následující oblasti:

 • Kommercielle fitnesscentre

.

 • Firmy
 • Hoteller
 • Sportovní kluby a haly
 • Foreninger
 • Školy a instituce
 • fyzioterapeut
 • Osobní trenéři

Vysoká kvalita za mimořádně výhodné ceny! Díky široké nabídce profesionálního tréninkového a cvičebního vybavení máme vždy to, co splňuje kritéria zákazníka. Ať už se tedy jedná o komerční posilovnu, kde bude tlak a zatížení na vybavení mimořádně náročné, nebo chcete jen vybavení pro místní posilovnu, u společnosti Apuls ho najdete. Naše výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a skvělým designem - pečlivě jsme vybírali náš sortiment na základě kvality a designu, protože je důležité, aby tato dvě kritéria šla ruku v ruce. Pro nás je důležité, aby zařízení vydrželo používání, a navíc by mělo být pěkné na pohled, aby uživatele místnosti lákalo. Světlá a atraktivní posilovna s pěknými a výkonnými stroji je dokonalým receptem na šťastné a spokojené uživatele.

Servis zařízení / servisní smlouva

S námi na vás nezapomeneme ani po dodání a zřízení vaší nové posilovny. Jak jsem již řekl, jsme s vámi po celou dobu procesu - to znamená, že vás nenecháme na holičkách a zbytek necháme na vás. Nabízíme následný servis strojů a zařízení a je také možné uzavřít servisní smlouvu na míru konkrétnímu zákazníkovi.

Výhoda servisní smlouvy spočívá v tom, že získáte určitou formu jistoty. Zde víte, že vybavení bude kontrolováno Xkrát ročně, což by mělo zajistit, že vaše tělocvična bude vždy připravena k použití. Smlouva o poskytování služeb se může u jednotlivých zákazníků značně lišit, protože potřeby a očekávání od smlouvy se často liší v závislosti na místnosti a jejích uživatelích. Níže jsou uvedeny některé faktory, které může smlouva o poskytování služeb zahrnovat:

 • Počet návštěv za rok
 • Velikost místnosti / množství vybavení
 • Řízení
 • Servicetid

Potřeba servisu tréninkového vybavení se značně liší a je velmi rozdílné, když vybavení potřebuje generální opravu. V Apulsu doporučujeme, aby se o tělocvičnu "staral" jeden člověk nebo malá skupina. Tímto způsobem zajistíte, že v případě poruchy nebo závady na stroji bude vždy někdo informován. Společně s odpovědnou osobou (osobami) najdeme řešení problému tak, aby byla tělocvična vždy připravena k použití. Dalším tipem by bylo mít v místnosti malou brožurku, do které by uživatelé mohli snadno napsat, pokud by měli se strojem problémy. Jsou to oni, kdo místnost používají a pohybují se mezi různými stroji - jsou to tedy také oni, kdo si všimnou, pokud je s určitým strojem něco v nepořádku.

Jako alternativu k servisní smlouvě nabízíme také "průběžný" servis zařízení nebo celé tělocvičny. Pokud je pro vás pohodlnější zavolat, když se vyskytnou problémy s konkrétním strojem, je to samozřejmě také možnost. Ať už potřebujete jakýkoli typ služby, vždy jsme připraveni vám pomoci. Při servisní prohlídce se zaměřujeme například na:

 • Napínací šrouby
 • Testování strojů (hluk a opotřebení)
 • Mazání strojů

Kontakt na vosy

Naši kvalifikovaní poradci jsou vždy připraveni pomoci a poradit při výběru fitness a cvičebního vybavení. Proto nás neváhejte kontaktovat, pokud plánujete zřídit zcela novou posilovnu nebo chcete doplnit nové cvičební vybavení.

Komercni@apuls.cz