Vybavení pro cvičení

Nikdy nešetřete na (tréninkovém) vybavení!
Snažíme se mít co největší a nejkvalitnější výběr tréninkového vybavení.

Je důležité, aby vaše fitness zařízení bylo funkční a kvalitní, abyste se při cvičení s ním cítili dobře. Máme fitness vybavení ve všech cenových relacích a kvalitativních úrovních.

 

 

Přečtěte si více
Seřazeno podle:

Domácí cvičební zařízení

Na stránkách Apuls.dk najdete nejlepší výběr cvičebních pomůcek v Dánsku v několika různých cenových kategoriích. Apuls.dk má největší výběr fitness vybavení pro domácí trénink v Dánsku a kromě toho máme také tréninkové vybavení pro použití ve fitness centrech. Náš výběr zařízení zahrnuje širokou škálu, ale společné je, že kvalita je schválená. 

Pokud chcete začít trénovat, jste na správném místě. Naše nabídka cvičebních pomůcek je široká a nabízíme vybavení pro všechna možná cvičení. Domácí fitness trénink může být skvělým nápadem, pokud chcete zůstat zdraví - a domácí trénink se dá snadno zařadit do každodenního života.

Nejlevnější fitness vybavení v Dánsku

Naše ceny se vyrovnají těm nejlevnějším na trhu, nicméně se řídíme zásadou, že neprodáváme nekvalitní zařízení. Nezabýváme se tedy nejlevnějším fitness vybavením. Při prodeji fitness vybavení se řídíme dobrým svědomím.

To neznamená, že nemáme také nejlevnější vybavení, protože to máme. Naše výrobky vždy testujeme, a pokud zjistíme, že výrobek nesplňuje naše normy, odstraníme jej z naší kolekce. Proto je důležité, abyste nás vždy kontaktovali, pokud se vyskytne problém s jakýmkoli fitness zařízením. Chceme, aby naše fitness vybavení bylo špičkové!

Zde na stránkách můžete např. prozkoumejte náš velký výběr ručních závaží, činek, tréninkových gum, tréninkových míčů a mnoho dalšího! 

Profesionální tréninkové vybavení

Kromě fitness zařízení pro domácí použití máme také velký výběr fitness zařízení pro profesionální použití. Často je kupují fitness centra, ale existuje i mnoho soukromých osob, které si fitness vybavení v této cenové relaci dopřávají. Samozřejmě se jedná o dražší fitness vybavení, ale získáte také odpovídající kvalitu.

Kvalitní tréninkové vybavení je klíčové slovo, když mluvíme o profesionálním fitness vybavení. Základem kvalitního fitness vybavení je, aby vydrželo používání. Musí být schopen vydržet velké množství používání a náročného zacházení. Uživatelé v posilovně neberou na vybavení ohled, a proto je kvalita na pováženou. Kvalita je špičková.

Silové tréninkové vybavení

Často, když mluvíme o cvičebním vybavení, je to v souvislosti se silovým tréninkem. Silový trénink je základním kamenem kondice a měl by být pro nás všechny důležitý v každodenním životě. Silový trénink pomáhá dodat tělu zdravý postoj a vytváří potřebné zdraví. Zvláště pokud trénujete správně a se správným vybavením.

Silový trénink může mít mnoho podob a je dostupný pro všechny úrovně. Když se mluví o silovém tréninku, většina lidí si představí těžké váhy. Ale to není tento případ. Silový trénink je vlastně součástí každého typu tréninku. I rehabilitace je silový trénink, jen s o něco lehčími cviky. Posilovací zařízení je však vždy nepostradatelné.

Tréninkové vybavení pro rehabilitaci

Když mluvíme o tréninkovém vybavení pro rehabilitaci, často se musíme zaměřit na menší zařízení. Existuje spousta tréninkového vybavení, které je opravdu vhodné pro rehabilitaci po zranění. Pokud máte problémy s prsty, doporučujeme používat cvičební pomůcky vhodné pro tento typ tréninku. Tréninkové vybavení by mělo odpovídat potřebám.

První, co byste měli v případě zranění udělat, je poradit se s odborníkem v oboru nebo s fyzioterapeutem. Jakmile se dozvíte o možnostech rehabilitace a vybavení, které můžete používat, neváhejte nás kontaktovat a my vám pomůžeme najít to správné tréninkové vybavení.

Vysoce kvalitní a cenově dostupné tréninkové vybavení

Farmářské fitness vybavení je v módě a my se mu snažíme dodat další úroveň. Přidáním další kvality za stejnou cenu. To vám pomůže poskytnout skvělé zkušenosti s vaším fitness vybavením a vždy se ujistíme, že vás budeme sledovat při vyřizování vaší objednávky a vašich dotazů. U nás najdete velmi levné tréninkové vybavení, ale kvalita je vždy dobrá.

Tréninkové a fitness vybavení všech známých značek

Vždy dbáme na to, abychom měli tréninkové vybavení od známých značek. Takto můžete zůstat v kontaktu s našimi stránkami a najít přesně to tréninkové vybavení, které hledáte. Často jste v posilovně viděli nějaké cvičební zařízení, se kterým jste rádi cvičili. Dbáme na to, abyste si mohli zakoupit známé značky a odnést si cvičení s sebou domů.

Fitness nástroje

Fitness vybavení není novým fenoménem. Postupem času se spousta fitness zařízení opět dočkala svého rozkvětu. Žánry se neustále mění a často se setkáváme s tím, že se po mnohaleté přestávce znovu uvádějí na trh velmi stará cvičební zařízení. Toho se dočkáme vždy, protože za starých dobrých časů bylo k dispozici mnoho skvělých cvičebních pomůcek.

V minulosti se cvičebním pomůckám říkalo spíše fitness zařízení, protože se často používaly v kombinaci s něčím jiným. Kroužky na tanec nebo podobné. V dnešní době se klade větší důraz na jednotlivé cvičební pomůcky a dostáváme k dispozici vysoce kvalitní výrobky, které vám mohou poskytnout velmi efektivní cvičení.

Získejte kondici s fitness vybavením od Apuls.dk

Pokud chcete zhubnout několik kilogramů, máme pro vás vybavení, které vám pomůže dosáhnout vašeho cíle. Kromě toho vás vždy vedeme, abyste plně využili potenciál fitness zařízení. Dbáme na to, abychom na fitness produkty napsali co nejvíce dat a jinak jsme připraveni na telefonu, poradit.

Správným cvičením a vhodným cvičebním náčiním je možné výrazně zhubnout. Pokud chcete dobře začít, doporučujeme vám sestavit si tréninkový program. Mělo by se skládat z několika různých cviků v závislosti na tom, co chcete trénovat. Je důležité, aby se celé tělo zakulatilo a nedošlo ke špatnému držení těla.

Jednoduchý školicí program můžeme snadno vytvořit společně s vámi a vy pak můžete svůj školicí program dále rozvíjet. Na internetu najdete spoustu inspirace, ale musíte být opatrní. Existuje také mnoho špatných průvodců.

Pro každý tréninkový program doporučujeme sestavit plán na 6 nebo 12 týdnů. Každý cvik je třeba procvičit, a proto je důležité začít s nízkou váhou a po procvičení cviku ji zvýšit. Týdny v šestitýdenním plánu mohou vypadat například takto:

-        1. týden: 5 různých tréninkových cvičení se 3 sériemi pro každé cvičení. Každá série by se mohla skládat z 10 opakování.

-       2. týden: Stejná cvičení se 3 sériemi pro každé cvičení. Každá série by se mohla skládat z 10 opakování.

-       3. týden: Stejná cvičení se 4 sériemi pro každé cvičení. Každá série by se mohla skládat ze 7 opakování.

-       4. týden: Stejné tréninkové cviky se 4 sériemi pro každý cvik. Každá série by se mohla skládat ze 7 opakování.

-       5. týden: Stejná cvičení s 5 sériemi pro každé cvičení. Každá série by se mohla skládat z 5 opakování.

-       6. týden: Stejná cvičení s 5 sériemi pro každé cvičení. Každá série by se mohla skládat z 5 opakování.

Jak vidíte, počet opakování se snižuje a počet sérií se zvyšuje. To znamená, že je třeba také zvýšit hmotnost.

Na našem blogu

najdete další inspiraci pro své cvičení.

Získejte kondici s domácími cvičebními pomůckami

Nepovažujte trénink za krátkodobý projekt, ale spíše za změnu životního stylu. Je to také jeden z důvodů, proč byste si měli cvičební nářadí přenést do obývacího pokoje. Cvičte při sledování televize nebo čekání na uvaření brambor. Mnohé z našeho vybavení vám také pomůže udělat z úklidu efektivní trénink.

Podívejte se na naši širokou nabídku levného a kvalitního tréninkového vybavení a nechte se inspirovat.

Na Apuls.dk máme také velký výběr zajímavých trenažérů pro další inspiraci pro váš trénink!  Viz např. naše veslovací trenažéry, běžecké pásy, rotopedy a mnoho dalšího na této stránce