Podlahoviny

Ať už hledáte kompletní podlahové řešení pro svou posilovnu, nebo skvělou podlahu do domácí posilovny, máme pro vás řešení. 

Na tomto místě najdete naši nabídku podlahových krytin mnoha různých tvarů a kvality.

V Apulsu máme dlouholeté zkušenosti s vytvářením kompletních podlahových řešení, proto nás v případě potřeby kontaktujte.

Přečtěte si více
Seřazeno podle:

Najděte si u společnosti Apuls ideální podlahu

Apuls nabízí zajímavý sortiment vysoce kvalitních fitness podlah a podložek za nízké ceny. Zde najdete tréninkové podložky od nejlepších a nejoblíbenějších značek na trhu.Shromáždili jsme některé z nejlepších modelů na trhu, které najdete na této stránce. Prozkoumejte naši nabídku a najděte si ideální volbu.

Klademe velký důraz na kvalitu výrobků, rychlé dodání a profesionální zákaznický servis, a proto jste u Apulsu vždy v bezpečných rukou. Ceny jsme stlačili až na samou dřeň a místo toho  vyšroubovali kvalitu i servis, takže při nákupu u nás vždy získáte dobrý zážitek. 

Ve společnosti Apuls jsme hrdí na to, že našim zákazníkům nabízíme jeden z nejlepších a největších výběrů. Proto pozorně sledujeme nové trendy a produkty, abychom vám mohli představit některé z nejnovějších a nejoblíbenějších výrobků na trhu. To platí i pro náš sortiment podlahových krytin a rohoží.

Pokud potřebujete osobní radu ohledně našich modelů, můžete se na nás kdykoli obrátit. Pokud máte dotazy nebo chcete získat další informace, zavolejte nám nebo napište. Naši kompetentní pracovníci vám rádi pomohou odpovědět na vaše četné dotazy. U nás vždy obdržíte rychlé a kompetentní a rady - vždy na základě vašich potřeb.

Těšíme se na vaše odpovědi!