Odin S800 Cyklotrenažér (spinningové Kolo)

13829.0000002   34578.999999499996
Skladem (dodání do 2-6 dnů)

Spinningové kolo od společnosti Odin s mnoha možnostmi nastavení. Toto spinningové kolo je určeno pro širokou cílovou skupinu a velmi dobře poslouží jako domácí trenažér v každé domácnosti. Pokud hledáte spinningové kolo, které přenese hodiny spinningu do vašeho obývacího pokoje, našli jste ten správný model. S maximální hmotností uživatele 150 kg získáte velmi stabilní spinningové kolo, které opravdu dobře nahradí všechna kola, která jste možná vyzkoušeli v posilovně. I když nevážíte ani zdaleka 150 kg, spinningové kolo s maximální hmotností uživatele 150 kg pro vás bude přínosem. Bude pro vás stabilnější než kolo, které unese pouze 120 kg. Spinningové kolo Odin S800 je stabilní spinningové kolo se stejnými funkcemi jako spinningová kola v posilovně. Nicméně, stejná kvalita by neměla být očekávána 100% stejné, protože tam je ještě velký cenový rozdíl až do těchto středových kol.

Spiningové kolo pro domácnost:Pokud chcete ušetřit čas v každodenním životě, bude toto spinningové kolo Odin S800 skvělou volbou pro váš domácí trénink. Přenesením spinningového kola do obývacího pokoje získáte možnost trávit čas efektivněji. Už nebudete muset jezdit do posilovny a zpět, a ušetříte tak spoustu času na dopravu, který můžete věnovat cvičení.

Někteří lidé se rozhodnou nemít doma cvičební stroj, protože si myslí, že zabírá příliš mnoho místa. Spinningové kolo Odin S800 má rozměry pouhých 123 x 54 x 115 cm a je vybaveno transportními kolečky, takže ho můžete snadno přemisťovat před tréninkem i po něm. Zjistíte, že spinningové kolo můžete snadno přenášet z místnosti do místnosti, pokud ho chcete sbalit nebo pokud máte různé místnosti, ve kterých chcete cvičit.

Technické údaje o spinningovém kole Odin S800:Spinningové kolo s 22kg setrvačníkem - poskytuje vám pohodlný a přirozený závit. Odpor funguje s plynulým nastavením, podobně jako u spinningových kol v posilovně. Kromě toho získáte spinningové kolo s řemenovým pohonem, které také přispívá k pohodlnému závitu. Řemenový pohon je technika známá z mnoha jiných spolehlivých strojů. Všechny tyto pěkné technologie jsou spojeny v jednom cvičebním stroji, který má celkovou hmotnost 42 kg, což napovídá, že kvalita je v pořádku.

Kromě dobrého technického spinningového kola získáte také počítač, který vám ukáže vše, co potřebujete vědět. Mnoho dnešních spinningových kol je dodáváno bez cyklistického počítače, ale toto spinningové kolo Odin S800 je vybaveno inteligentním kompaktním počítačem, který vás informuje o čase, vzdálenosti, rychlosti, kaloriích a tepové frekvenci. Puls se snadno měří přiložením rukou na 2 pulsmetry na řídítkách. Krátce poté se na displeji zobrazí vaše tepová frekvence. Při tréninku na spinningovém kole je důležitá tepová frekvence, protože je dobré trénovat podle cílových hodnot tepové frekvence. To znamená, že po dosažení určité tepové frekvence během tréninku dostanete. Snažte se během tréninku několikrát zvýšit tepovou frekvenci.

Kromě toho získáte pěkný ukazatel doby, po kterou jste trénovali, a vzdálenosti, kterou jste ujeli na kole. Rychlost je také velmi dobrá pro trénink, protože po chvíli tréninku víte, kde končí vaše tepová frekvence při různých rychlostech. Při tréninku to může být méně rušivé, protože nemusíte hýbat rukama z řídítek. Na konci se dozvíte celkovou spotřebu kalorií za celý trénink, takže můžete od spinningového kola odejít s hrdostí a malým důkazem své vytrvalosti.

Délka držáku je 20,5 cm a poskytuje dobrou efektivní délku závitu.

Spiningové kolo s mnoha možnostmi nastavení:Nejdůležitější ze všeho u spinningového kola jsou možnosti nastavení. Každý jsme jiný, a proto potřebujeme individuální nastavení trenažérů. Spinningové kolo Odin S800 vám dává dostatek možností nastavit si spinningové kolo tak, aby vám a vašemu tréninku 100% vyhovovalo. Především máte možnost nastavit sloupek sedla: 9 stupňů vertikálního nastavení od 80 do 100 cm. To je velká výhoda, protože tento trenažér může využívat celá rodina a trénink se tak stane o něco zábavnějším.

Pak je důležité mít možnost nastavit vzdálenost sedla od řídítek. Zde máte k dispozici dobré plynulé nastavení s jemnými indikacemi, které umožňují zapamatovat si předchozí nastavení. Nastavení sedla umožňuje 6 indikací pro horizontální nastavení v rozmezí 0 - 7 cm. Samotné sedlo má také možnost nastavení úhlu podle vašich představ.

Sedlo samotné měří 15 cm na šířku a 26 cm na délku. Je to klasické sedlo na spinningové kolo s dobrým polstrováním, které není příliš měkké, ale ani příliš tvrdé. Sedlo je navíc vyrobeno s otvorem uprostřed sedla, takže středový díl namáháte co nejméně.

Další důležitou vlastností je možnost nastavení řídítek: řídítka tohoto spinningového kola Odin S800 mají dobré vertikální nastavení v 6 krocích od 90 do 103 cm. Toto rozdělení kroků usnadňuje zapamatování nastavení z posledního tréninku, pokud na stejném spinningovém kole trénuje více uživatelů. Kromě toho máte k dispozici také velmi dobré horizontální nastavení řídítek v rozmezí 0 - 6,5 cm. Samotná řídítka měří 49 cm na šířku a 36 cm na délku. Řídítka nabízejí mnoho možností pro různé polohy rukou, což je pro spinningový trénink opravdu dobré. Máte mnoho možností polohy rukou, ať už jedete agresivně, nebo ve vzpřímené poloze. Kromě toho máte velmi dobrý kontakt s řídítky, když se postavíte na pedály.

Vcelku máte na sedle a řídítkách mnoho možností nastavení. Vzdálenost mezi sedlem a řídítky lze nastavit v rozmezí 68 - 81 cm, což poskytuje prostor pro vysoké i nízké osoby na tomto spinningovém kole Odin S800.

Praktické informace o spinningovém kole Odin S800:Když obdržíte své nové spinningové kolo, dostanete ho v krabici o rozměrech 108 x 19,5 x 84 cm a krabice váží 47 kg. Proto je dobré být při příjmu a montáži tohoto spinningového kola 2. V opačném případě to může být pro jednoho člověka těžký úkol. Po sestavení nového spinningového kola Odin S800 máte skvělou možnost přenášet spinningové kolo z místnosti do místnosti, protože je vybaveno 2 silnými transportními kolečky. Díky tomu je vlastnictví spinningového kola snadné, protože když si chcete zacvičit, můžete sedět před televizí, ale také ho můžete odnést, když k vám přijde návštěva.

Odin S800 Spinning Bike má 44cm vstup, takže se na něj snadno nasedá i sesedá.

Pedály dodávané s tímto spinningovým kolem Odin S800 nejsou click pedály, ale je možné je dokoupit. Přiložené pedály mají praktickou nastavitelnou krytku špičky, která umožňuje nastavit pedály tak, aby dobře přiléhaly k botám, se kterými trénujete.

Údaje o spinningovém kole Odin S800:

Houpací kolo: 22 kg

Brzdění

Hmotnost: 42 kg

Celkové rozměry spinningového kola: 123 x 54 x 115 cm - 42 kg

Počítač: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, tepová frekvence

Maximální hmotnost uživatele: 150 kg

Balení: 108 x 19,5 x 84 cm - 47 kg

Přepravní kola

Sedlo: 15 x 26 cm s dobrými polštářky na zadní části sedla a otvorem uprostřed pro středový díl. Pohodlné jezdecké sedlo.

Nastavení sloupku sedadla: 9 stupňů vertikálního nastavení od 80 do 100 cm

Nastavení sedla: 6 stupňů horizontálního nastavení od 0 do 7 cm

Lineární nastavení řídítek - 6 stupňů nastavení od 90 do 103 cm

Ruční nastavení řídítek od 0 do 6,5 cm

Steer: 49 cm široký s možností mnoha poloh rukou. Délka řídítek je 36 cm.

Vzdálenost mezi sedlem a řídítky (měřeno od zadní části sedla k první části řídítek) 68 - 81 cm

Středně nízký vstup 44 cm

Rameno kliky 20,5 cm

Sedlo s otvorem

Pedály: 10 x 7 cm s nastavitelnou krytkou špičky (SPD click pedály jsou volitelné)

 • Brand
 • Bluetooth (propojení Tabletu A Smartphonu) Ne
 • Brzdový Systém Brzdové destičky
 • Computer data Ano
 • Rozměry 123 x 54 x 115cm
 • Drift Řemenový pohon
 • Volnoběžka Ne
 • Vstupní Výška Střední
 • Nastavení Odporu Ruční
 • Maximální Hmotnost Uživatele 150 kg
 • Regulace Odporu Plynulý
 • Monitor Srdečního Tepu Ruční puls
 • Setrvačník 22 kg
 • Hmotnost 47 kg
 • Funkce Watt Ne