Odin B800 Bluetooth Rotoped

23008.99999959   34519.00000054
Skladem (dodání do 2-6 dnů)

Odin cvičební kolo s mnoha možnostmi, vhodné pro velmi širokou cílovou skupinu. Cvičební kolo Odin B800 je především postaveno na robustní konstrukci. To pomáhá zajistit stabilitu rotopedu a umožňuje to maximální hmotnost uživatele 150 kg. Maximální hmotnost uživatele je výhodná pro každého, i když vážíte jen 60 kg - vysoká maximální hmotnost uživatele 150 kg vám poskytne stabilní rotoped, který bude opravdu dobrým výchozím bodem pro dosažení efektivního tréninku.

Cvičební kolo šetrné k věku:Pokud hledáte cvičební kolo, které je uživatelsky přívětivé a snadno se ovládá, pak jste na správné adrese. Cvičební kolo Odin B800 vám nabízí nízký schod s uživatelsky přívětivými tlačítky na displeji. Tlačítka na displeji mají rozměry 3,5 x 2 cm a velké obrázky funkcí tlačítek. Díky tomu je počítač ve srovnání s jinými rotopedy na trhu uživatelsky velmi přívětivý.

Důležité je také zvolit rotoped s nízkou výškou nástupu (22 cm), protože na rotoped s vyšší výškou nástupu může být těžkopádné nastupovat. To je výhoda například i pro rehabilitaci. Pokud máte například zraněnou nohu, kterou je třeba znovu procvičit, je velkou výhodou, že při nasedání nemusíte nohu přetěžovat. Cvičební kolo Odin B800 je detailně promyšlené a za své peníze nabízí mnoho navíc.

Bluetooth:Tento model B800 je vybaven technologií Bluetooth, takže k němu můžete snadno připojit tablet (ipad nebo android) i mobilní telefon. To vám dává skvělé možnosti pro tréninkové programy, statistiky a mnoho dalšího.

Mnoho možností nastavení: Jedinečnou vlastností dobrého rotopedu je, že máte mnoho možností nastavení sedla a řídítek. Ne všechny rotopedy umožňují nastavení řídítek, ale rotoped Odin B800 tuto možnost má. Máte možnost trénovat ve vzpřímené poloze, ale také máte možnost tréninku v dobrém předklonu, který je velmi podobný tréninkovému úhlu, který vidíme z triatlonových řídítek. To je skvělá vlastnost rotopedu ODIN B8, protože na něm můžete mít šetrnou polohu zad a zároveň si můžete vytvořit efektivní tréninkovou polohu pro výkonný trénink.

Kromě nastavení řídítek máte také možnost nastavit sedlo ve všech myslitelných směrech - máte tak možnost nastavit si tento rotoped podle svých potřeb nebo přání na 100 %. Díky výšce sedla až 102 cm mají i osoby vysoké 200 cm možnost dosáhnout dobré tréninkové pozice. Výška sedla může být až 82 cm, což umožňuje cvičení na tomto rotopedu Odin B800 i dětem.

Individuální nastavení polohy sedla: kromě výšky sedla máte také možnost nastavit sedlo dopředu a dozadu a nastavit úhel sedla. Všechny tyto možnosti nastavení pomáhají vytvořit rámec pro opravdu dobrý výrobek, který poskytuje i těm nejnáročnějším uživatelům dobré zkušenosti s rotopedem Odin B800.

Technické údaje: Odin B800 je vybaven velkým a uživatelsky velmi přívětivým počítačem. Celý zobrazovací modul má rozměry 36 x 27 cm a je vybaven výkonným 5,5'' (12,5 x 6 cm) LCD displejem. Počítač zobrazuje čas, tepovou frekvenci, rychlost, otáčky za minutu, vzdálenost, watty, kalorie a také přehled tréninku uprostřed displeje. Díky velkému displeji můžete snadno sledovat svůj trénink a pomocí velkých tlačítek snadno nastavit trénink.

Před tréninkem můžete zadat svou hmotnost a výšku, abyste získali přesné údaje pro trénink. Cvičební kolo Odin B800 vám poskytne spoustu dat, se kterými můžete pracovat a dosáhnout lepších výsledků.

Na horní straně počítače je konektor USB, který můžete použít k nabíjení telefonu nebo tabletu během cvičení. Můžete tak při cvičení sledovat film apod. To pro mnohé představuje zvýšenou motivaci ke cvičení a je to skvělá volba, kterou můžete mít na svém cvičebním kole, i když to momentálně nepovažujete za svou potřebu.

Cvičební kolo Odin B800 je vyrobeno s 19cm klikou, což je ideální závit pro cvičební kolo této velikosti. Kromě toho je rotoped Odin B800 poháněn řemenovým pohonem, který známe také ze spinningových kol. To je známkou kvality a trvanlivosti vašeho cvičebního stroje.

Velmi pohodlný rotoped:Roztoped Odin B800 má velké měkké sedlo, které vám během tréninku poskytne maximální pohodlí. Při cvičení na rotopedu je důležité zaměřit se na pohodlí. S tímto rotopedem získáte sedlo o rozměrech 25 x 28 cm, které má navíc extra silný sedák s 2cm pěnovou podložkou. Dokonalá rovnováha mezi tvrdostí a měkkostí, která vám poskytne skvělé pohodlí a možnost vysokého výkonu během tréninku. Podrobnosti jsou promyšlené.

Kromě pohodlného sedla je důležité věnovat pozornost také šlapací botě. Důležitý je pevný pásek přes chodidlo a šlapací bota s velkým vzorkem - obojí získáte s rotopedem Odin B800. Získáte šlapací botu s páskem, který má mnoho možností nastavení, takže si jej můžete přizpůsobit své noze, ať už trénujete s botami nebo bez nich, ať už máte velké nebo malé nohy. Navíc je tu další funkce, díky níž se pedálová patka automaticky nastaví do vzpřímené polohy. To znamená, že nemusíte trávit zbytečně mnoho času a otravovat se s obouváním do této pedálové obuvi.

Praktické informace o rotopedu Odin B800:

Tento rotoped můžete snadno přenášet po domě, protože je vybaven robustními přepravními kolečky. Díky tomu můžete rotoped Odin B800 snadno přemístit k televizi nebo na jiné požadované místo, kde můžete cvičit. Mnoho lidí dává přednost tomuto typu přepravních koleček, protože když na něm zrovna necvičíte, můžete rotoped uložit. Proto je dobré dát přednost kvalitním dopravním kolům.

Při převzetí rotopedu Odin B800 jej obdržíte v kartonové krabici o rozměrech 103 x 32,5 x 63,5 cm a hmotnosti 39,5 kg. V této krabici najdete také nářadí k montáži vašeho nového rotopedu.

V celkovém stavu měří rotoped Odin B800 107 x 57 x 150 cm a váží 34,7 kg.

Český manuál:Cvičební kolo Odin B800 je dodáváno s dánským a anglickým manuálem.

Údaje:

Držák na tablet nebo telefon

Nastavení výšky sedla: 82 cm až 102 cm

Nastavení řídítek

Přepravní kola

Nastavitelné pedály s velkou nášlapnou plochou 16 x 12 cm - Samonastavovací pedály: pedály se automaticky otočí doprava a jsou připraveny k použití.

Nastavení sedla - 8 cm tam a zpět

Rozměry modulu displeje: 36 x 27 - S 5,5'' (12,5 x 6 cm) LCD displejem: zobrazuje čas, tepovou frekvenci, rychlost, otáčky za minutu, vzdálenost, watty, kalorie a také přehled tréninku.

Knoflíky o rozměrech 3,5 x 2 cm jsou uživatelsky přívětivé

Nastavení vzdálenosti mezi sedlem a řídítky: 40 cm až 48 cm

Vestavěná nabíječka USB pro telefon a tablet

Výška šplhání 22 cm (vhodné pro osoby s potížemi při chůzi)

Velké sedlo o rozměrech 25 x 28 cm s 2cm pěnovou výplní pro větší pohodlí

19cm rameno jeřábu

Hnací systém: brzda

 • Brand
 • Bluetooth (propojení Tabletu A Smartphonu) Ano
 • Brzdový Systém Elektromagnetická brzda
 • Computer data 5.5'' LCD screen: Shows Time, Heart rate, Speed, RPM (Rounds Per Minute), Distance, Watt, Calories, and an overview of your training.
 • Rozměry 107 x 57 x 150 cm
 • Dimensioner (emballage) 103 x 32,5 x 63,5 cm - 39,5 kg
 • Volnoběžka Ano
 • Vstupní Výška Extra nízký
 • Nastavení Odporu Elektronický
 • Kinomap app Yes
 • Maximální Hmotnost Uživatele 150 kg
 • Úrovně Odporu 1 - 16
 • Monitor Srdečního Tepu Ruční puls
 • Setrvačník 10 kg
 • Transportní Kola Ano
 • Tréninkové Programy 15 Kusů
 • Hmotnost 34,7 kg
 • Funkce Watt Ano
 • Wattový Výkon 10 - 350 watts