Připravte se na léto snadno a rychle

Léto a letní prázdniny jsou za dveřmi a existuje nespočet způsobů, jak se na léto připravit. Vždy si musíte vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje, ale s malými změnami ve vaší každodenní rutině to nebude zdrcující projekt, ale spíše přirozená součást každodenního života.

Tipy, jak se stravovat, abyste byli připraveni na léto:

 • Přemýšlejte dvakrát: V žádném případě byste se neměli vzdávat ničeho, co obsahuje cukr a tuk, ale jezte s rozvahou a vybírejte si jídlo. Opravdu potřebujete v devět večer ten sáček Matadormixu, nebo si vystačíte s kouskem ovoce nebo žitným sendvičem?
 • Svačiny: zabraňují tomu, abyste v kritických chvílích svačili nebo jedli příliš velké porce při hlavních jídlech. Dobrým tipem je mít v tašce nebo v autě vždy malý sáček nakrájeného ovoce/zeleniny.
 • Vyberte si alternativy: Sladkosti a čokoláda jsou jednou za čas příjemné, ale zkuste si vzít polovinu toho, co byste si vzali normálně, a uvidíte, jestli vám to nestačí? Nebo si místo toho zkuste dát ovoce? Nebuďte fanatičtí, ale pamatujte, že dnes není svátek. 
 • Sacharidy: Rýži, chléb a těstoviny samozřejmě jezte, ale v menších porcích a vybírejte si hrubší druhy, jsou sytější. Minimalizací rychlých sacharidů dosáhnete lepšího a dlouhodobějšího zasycení.
 • Jídlo z obědových talířů: šálíte oči, takže automaticky sníte méně.
 • Motivace: začněte s malými změnami, abyste neztratili motivaci.

Tipy, jak se připravit na léto: 

 • Silový trénink: trénujte všechny svalové skupiny, jsou to svaly, které nesou vaše tělo. Silovým tréninkem nebudete vypadat jako kulturista, naopak. Začněte s nízkou hmotností a s nárůstem svalové hmoty můžete hmotnost zvyšovat.
 • Intervalový trénink: Nezávisle na tom, jakým způsobem kardio cvičíte, ať už je to běhání venku nebo trénink na kruhových strojích, snažte se dát do toho vše 1-2 minuty, poté 1 minutu normální intenzity a to opakujte. Zkuste si podle toho sestavit trénink a brzy uvidíte efekt; jak se zlepšuje vaše forma, je to stále snazší, a tím se zvyšuje i vaše spalování.
 • Vysoká intenzita: Zvýšíte si při cvičení tepovou frekvenci, čímž také více spálíte po tréninku. Zahrajte si na Bjarneho Riise při cestě na kole domů a dejte svým nohám další impuls a domů se dostanete také rychleji, win win situation!
 • Trénujte jádro těla: Při tréninku břicha nikdy nezapomínejte současně trénovat i záda! Díky tomu budete mít lepší a hezčí držení těla, což vám také umožní vypadat štíhleji, což je další výhra!
 • Málo pohybu je vždy lepší než žádný pohyb! Pokud máte slabou motivaci, místo běhu se projděte. Cokoli je lepší než nic. 

Nahoře máte skutečnou odpověď na to, jak se připravit na léto. Všechny ty rychlé opravy, o kterých často slyšíte, prostě neexistují! Proto se můžete na problém podívat i jiným pohledem a zde je 10 nejrychlejších způsobů, jak se připravit na léto. Připravit se na léto za 3 minuty nemusí být vůbec nereálné. Záleží jen na očích, které se dívají:

#1 Získejte tělo v bikinách za 5 minut 

Jak na to:

Máte tělo. Máš bikiny. Svlékněte si běžné oblečení a oblečte si bikiny. Pak jste připraveni na bikiny.

#2 Připravte se na pláž v bloku

Jak na to:

Nejprve pozorujete: svítí slunce? Pokud ano, jděte na pláž. Nyní jste připraveni na pláž.

#3 Získejte six-pack za 3 minuty

Jak na to:

Přejdete ke stánku. Otevřete ledničku a najdete v ní balení šesti piv (důležité je, aby bylo studené). Zaplatíte za něj a vyjdete na slunce. Teď máš six-pack. 

#4 Získejte krásné letní nohy ve spěchu

Jak na to:

Nosíte uzavřené boty? Pokud ano, sundejte si je a obujte si sandály. Teď máš skvělé letní nohy. 

#5 Získejte ploché břicho během okamžiku

Jak na to:

Vstáváte? Pokud ano, lehněte si na záda na podlahu. Nyní je vaše břicho ploché. 

#6 Zbavte se chuti na cukr

Jak na to:

Máte chuť na něco sladkého? Zajdete do pekárny, koupíte si malinový plátek a sníte ho. Teď už nemáte chuť na cukr. 

#7 Omládněte o 10 let za 2 minuty

Jak na to:

Přejdete na Facebook a kliknete na "upravit informace". V části "základní informace o vás" je uveden rok vašeho narození. Přidáte 10 let a aktualizujete. Nyní jste o 10 let mladší.

#8 Za 20-30 minut budete opravdu mnohem krásnější

Jak na to:

Zavolejte někomu, o kom si myslíte, že je sexy. Mějte skvělý sex. Ujistěte se, že máte alespoň jeden orgasmus, takže máte růžové tváře, lesklé oči a neupravené vlasy. Nyní jste opravdu mnohem krásnější.

#9 Buďte sexy i bez cvičení

Jak na to:

Vejdete do knihkupectví. Tam najdete knihu, která vypadá zajímavě. Koupíte si ho a možná i šálek kávy. Pak si někde sednete na sluníčko a čtete si. Teď jsi sexy. 

#10 Pijte s mírou

Jak: 

Kupte si alkohol, nalijte ho do sklenice, případně smíchejte s něčím jiným, co se dá pít, například se zázvorovým pivem nebo tonikem. Pokud chcete, přidejte kostky ledu. Posaďte se do pohodlného křesla a pijte po malých doušcích. Možná si dokonce můžete pustit zvuk a trochu si povzdechnout, jak je léto krásné. Nyní pijte s mírou.

 

Přejeme vám mnoho úspěchů, ať už zvolíte jakoukoli metodu. Nezapomeňte však, že spánkem se nikam nedostanete a že ne vždy existuje snadný způsob, jak to udělat správně.