FIBO 2017 Fitsword - Nový fitness trend

Každý rok se na veletrhu FIBO objevují nové fitness trendy a také na letošním veletrhu FIBO v Kolíně nad Rýnem zaznělo mnoho dobrých nápadů pro budoucnost fitness. 

Funkční trénink je stále populárnější a tento fitness žánr se neustále rozšiřuje. Hlavní pozornost je věnována pohybu a hodně se rozvíjí tam, kde je tělo vystaveno výzvě. Zde je Fitswords, který se pokusí proniknout do světa fitness. 

Je to všechno stále velmi nové a vždy bude existovat riziko, že se nikdy nepodaří dosáhnout velkého průlomu. Při uvádění nového fitness vybavení na trh se může pokazit mnoho věcí. Jsme například velmi skeptičtí ohledně nadcházející doporučené maloobchodní ceny. Podle výrobce budou stát od 1.900 do 2.300 DKK za sadu Fitswords. Podle toho, co jsme viděli, je to trochu moc.

Těšíme se, že budeme vývoj Fitsword sledovat.

Pokud se nemůžete dočkat, až začnete, můžete se podívat na sadu závaží na zápěstí. Za touto formou cvičení stojí stejné myšlenky a máte mnoho stejných možností. Podívejte se sem: https://apuls/traeningsudstyr/haandledsvaegte-ankelvaegte

Užijte si to.

Zdroj: FIBO 2017, Kolín nad Rýnem, Německo